Warszawska Izba Przedsiębiorców WIP

Warszawska Izba Przedsiębiorców

00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8  Oxford Tower pok. 22.52

www.wipwarszawa.org, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 22 456 19 94

atrakcyjnosc-polski-mazowsza-i-warszawy-smallW prezentowanej książce przedstawiono aktualne wyzwania z zakresu podnoszenia atrakcyjności i prowadzenia skutecznej promocji Polski, Mazowsza i Warszawy - stojące przed rządem, parlamentem, władzami samorządowymi i przedsiębiorcami. W publikacji zwrócono uwagę na pilną potrzebę działań na rzecz tworzenia dobrego klimatu dla przedsiębiorczości, odbiurokratyzowania przepisów prawa gospodarczego i przywrócenia prawdziwej wolności gospodarczej.

Autorzy książki poddali analizie czynniki decydujące o atrakcyjności Polski, Mazowsza i Warszawy. Opowiedzieli się za ścisłym powiązaniem promocji polskich firm z rejonu Warszawy i Mazowsza z promocją kraju i regionu. Za pierwszoplanowe uznali też działania na rzecz tworzenia bardziej uspołecznionej polityki miejskiej, w której rola sektora prywatnego byłaby wyraźniej niż dotychczas akceptowana.

Większość artykułów przygotowana została przez pracowników Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie (UWMSC) i Warszawskiej Izby Przedsiębiorców (WIP). Opracowania te prezentowane były w trakcie ogólnopolskiej konferencji naukowo-biznesowej pt. "Atrakcyjność Polski, Mazowsza i Warszawy. Szansę skutecznej promocji". Konferencja odbyła się w Warszawskim Centrum EXPO XXI 5 listopada 2009 r.

Książka przeznaczona jest dla szerokiego kręgu odbiorców. Można ją polecić zarówno tym wszystkim, których interesuje problematyka uwarunkowań rozwoju i promocji Mazowsza i Warszawy, jak i studentom różnych kierunków związanych z ekonomią i turystyką. Powinna ona też dobrze przysłużyć się przedsiębiorcom, menedżerom i przedstawicielom samorządu terytorialnego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną publikacją.

Ireneusz Michałków - Rektor Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie
Waldemar Piórek - Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu "Wiktoria".Zapisz się na newsletter

© 2018 by RS