Warszawska Izba Przedsiębiorców WIP

Warszawska Izba Przedsiębiorców

00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8  Oxford Tower pok. 22.52

www.wipwarszawa.org, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 22 456 19 94

uwarunkowania-rozwoju-sektora-msp-smallNiniejsza publikacja stanowi próbę prezentacji barier rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości, a także przedstawienia rozwiązań służących tworzeniu lepszych warunków prowadzenia biznesu i rozwijania inicjatyw ludzi przedsiębiorczych. W książce zwrócono uwagę na potrzebę tworzenia dobrego klimatu dla przedsiębiorczości, ograniczania reglamentacji i obecności państwa w życiu gospodarczym, a tym samym rozwijania prawdziwej wolności rynkowej.

Autorzy opisali działania służące zarówno wzmocnieniu sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), jak też przedsięwzięcia podejmowane na rzecz efektywnego kreowania wizerunku Warszawy i Mazowsza. Zamierzeniem autorów było również dokonanie analizy zagadnień dotyczących prywatyzacji i reprywatyzacji nieruchomości komunalnych w Warszawie.

Większość opracowań została przygotowana przez pracowników Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie (UW MSC), Warszawskiej Izby Przedsiębiorców (WIP) oraz Polskiego Stowarzyszenia Turystyki (PST). Opracowania te były prezentowane w trakcie ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. "Małe i średnie przedsiębiorstwa w kreowaniu wizerunku Warszawy i Mazowsza", która odbyła się 16 listopada 2077 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Książka jest adresowana do szerokiego kręgu odbiorców. Można ją polecić zarówno tym wszystkim, których interesuje problematyka rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości, jak również studentom różnych kierunków związanych z ekonomią. Powinna ona także przysłużyć się przedsiębiorcom i menedżerom reprezentującym sektor MSP. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną publikacją.

Ireneusz Michałków - Rektor Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie
Waldemar Piórek - Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu "Wiktoria".Zapisz się na newsletter

© 2018 by RS