Warszawska Izba Przedsiębiorców WIP

Warszawska Izba Przedsiębiorców

00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8  Oxford Tower pok. 22.52

www.wipwarszawa.org, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 22 456 19 94

 

  • Przewodniczący Kapituły - Dariusz Kaźmierski
  • Sekretarz Kapituły - Jacek  Raczyński
  • Członek Kapituły  - Waldemar Piórek
  • Mirosław Sztyber

mecenasDariusz Kaźmierski

ekspert ds. bankowości w WIP, ekonomista /SGPiS/, wieloletni pracownik bankowości /banki państwowe, komercyjne i spółdzielcze/.Przedsiębiorca i działacz społeczny. Założyciel i prezes Zarządu spółki „Modus Finance” Sp. z o.o. /od 2007 r./ skoncentrowanej na doradztwie i consultingu.


raczynski-smallWiceprezes Jacek Raczyński

absolwent Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Nauk Ekonomicznych a następnie pracownik naukowy uczelni. Od 2001 roku zaangażowany  w pośrednictwo finansowe, będąc właścicielem niezależnej firmy brokerskiej PPHU Elja . 


wpiorek-smallPrezes Waldemar Piórek

przedsiębiorca, społecznik i przyjaciel ludzi. Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców. Współtwórca prywatyzacji w Polsce w okresie transformacji oraz samorządu gospodarczego Warszawy. Specjalista w dziedzinie „inteligencji finansowej i emocjonalnej”.


Mirosław Sztyber

przedsiębiorca, społecznik. Prezes Zarządu Centrum Handlowego „Szembeka” Sp. z o.o. Król warszawskiego „Bractwa Kurkowego” im. Kilińskiego.


Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu "Wiktoria".Zapisz się na newsletter

© 2018 by RS