Warszawska Izba Przedsiębiorców WIP

Warszawska Izba Przedsiębiorców

00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8  Oxford Tower pok. 22.52

www.wipwarszawa.org, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 22 456 19 94

5 listopada 2009 r.

5 listopada 2009 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyła się konferencja naukowo-biznesowa pt. "Atrakcyjność Polski, Mazowsza i Warszawy. Szanse skutecznej promocji". Organizatorami konferencji byli: Uczelnia Warszawska im. Marii Skłodowskiej-Curie (UW MSC) oraz Warszawska Izba Przedsiębiorców (WIP). Obrady prowadzone były w ramach IV Środkowoeuropejskiego Forum Ekonomicznego nad którym patronat honorowy objęli: Ministerstwo Gospodarki oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Zasadnicze cele konferencji to: prezentacja aktualnego wizerunku Polski, Mazowsza i Warszawy za granicą, przedstawienie rozwiązań służących wzmocnieniu sektora MSP i zwiększenia jego roli w podnoszeni atrakcyjności Polski, Mazowsza i Warszawy oraz wskazanie możliwości zacieśnienia współpracy i kooperacji jednostek samorządu terytorialnego i przedsiębiorstw w działaniach na rzecz kreowania pozytywnego wizerunku Polski, Mazowsza i Warszawy.

W konferencji wzięło udział ponad 100 uczestników. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Eryk Smulewicz – Senator RP z okręgu płocko-ciechanowskiego oraz Jacek Kowalczyk – Prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. Konferencja składała się z dwóch części. Część pierwsza to Sesja Wstępna. Dotyczyła ona ogólnych zagadnień atrakcyjności i promocji Warszawy i Mazowsza na tle innych miast i regionów. Obradom tej części konferencji przewodniczyli: wiceprezes WIP – Jacek Raczyński oraz prorektor UW MSC – Ireneusz Michałków. Druga część konferencji to panel dyskusyjny. W jego ramach wydzielono jeden blok tematyczny dotyczący organizacji i zasad współpracy podmiotów publicznych i biznesowych. Moderatorem panelu dyskusyjnego był Sławomir Wróblewski – Prezes Meetings Management Biuro Konferencji i Doradztwa Turystyki Biznesowej.

Chcesz dołączyć do najlepszych?

Zgłoś swoją firmę do konkursu "Wiktoria".Zapisz się na newsletter

© 2018 by RS